Taška na kolíky Peggy Peg
Kód: 94842Detailní popis produktu
- Balení obsahuje: 1 úložný sáček prázdný / bez obsahu/
| Barva: | Modrá/Oranžová |
| Šířka: | 125 mm |
| Výška: | 255 mm |
| Hloubka: | 355 mm |
| Materiál: | 100% polyester |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4260172640213 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
