Nerezový dřez Carbest, 36 × 36 × 15 cm
Kód: 70117Související produkty
Detailní popis produktu
Čtvercový dřez Carbest, vyrobený z matné nerezové oceli.
- Rozsah dodávky: 1 dřez
Poznámka: Odtoková armatura typu E není součástí dodávky kód produktu: 705065
| Montážní rozměry šířka: | 336 mm |
| Instalační hloubka: | 336 mm |
| Montážní rozměry (výška): | 150 mm |
| Šířka: | 360 mm |
| Hloubka: | 360 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Spojení: | Odtoková armatura typ E |
| Materiál: | nerez |
| Barva: | kov |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezy vestavné jednodílné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 4043729176201 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
