Vestavný nerezový dřez Carbest VanStream
Kód: 70573Související produkty
Detailní popis produktu
Carbest VanStream je dřez z nerezové oceli s kartáčovanou povrchovou úpravou. Díky kompaktním rozměrům a šikmému dnu (10,4–11,7 cm) je zajištěn optimální odtok vody i přes nakloněný obytný vůz. Dřez je vhodný pro typ odtoku E kód produktu :705065
Nerezový dřez se šikmým dnem pro optimální odtok vody i při naklonění obytného vozu.
- Rozsah dodávky: 1 dřez
| Rozměr šířky instalace: | 298 mm |
| Instalační hloubka: | 218 mm |
| Šířka: | 325 mm |
| Hloubka: | 245 mm |
| Výška: | 117 mm |
| Spojení: | Odtoková armatura typ E |
| Materiál: | nerez |
| Barva: | kov |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | E-shop |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
