Vestavný nerezový dřez CAN
Kód: 705091Související produkty
Detailní popis produktu
Vestavný nerezový dřez CAN bez armatury .
- Rozsah dodávky: 1 dřez
| Délka: | 352 mm |
| Šířka: | 322 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Materiál: | nerez |
| Barva: | kov |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | E-shop |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
