Vestavný nerezový dřez CAN
Kód: 70572Související produkty
Detailní popis produktu
Nerezový dřez CAN bez skleněného krytu pro kompaktní instalaci. Kompatibilní odpad ke dřezu: typ E
- Rozsah dodávky:
- 1 nerezový dřez bez skleněného krytu
| Šířka: | 375 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Hloubka: | 300 mm |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Barva: | kov |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | E-shop |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
