Vestavný nerezový dřez
Kód: 705092Související produkty
Detailní popis produktu
Čtvercový nerezový dřez s odtokem typu E (odtoková armatura se prodává samostatně, např. číslo položky 705065).
- Rozsah dodávky: 1 dřez
| Délka: | 320 mm |
| Šířka: | 260 mm |
| Hloubka: | 150 mm |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Materiál: | nerez |
| Barva: | kov |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | E-shop |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 4043729121683 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
