Sada pro 4. kolo na nosič Thule WanderWay VW T6
Kód: 443416Související produkty
Detailní popis produktu
Nosnost je 2 jízdní kola; s tímto adaptérem lze zvýšit ze 3 na 4. kolo.
- Rozšíření kapacity nosiče na maximum. Přidává možnost přepravy dalšího kola.
- Snadná montáž. Rychlé připojení k existujícímu nosiči bez složitých úprav.
- Kompaktní řešení. Šetří místo a další náklady díky absenci pořízení nosiče.
- Bezpečné uchycení. Obsahuje distanční držák Thule AcuTight pro stabilní upevnění kola.
- Rozsah dodávky: 1 kolejnice na jízdní kola
| Typ vozidla: | VW T6 |
| Barva: | Černý |
| Počet jízdních kol: | 1 |
| Nosnost: | 15 kg |
| Maximální počet jízdních kol: | 4 |
| Šířka: | 111 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nosiče kol a stojany na motocykly a boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 0197074572776 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
