Nosič kol Thule WanderWay na zadní dveře VW T6, černý
Kód: 443414Související produkty
Detailní popis produktu
Díky přesnému uchycení lze Thule WanderWay Black rychle a snadno namontovat na Volkswagen Transporter 6. Má nosnost pro dvě jízdní kola, kterou lze pomocí adaptérů zvýšit na čtyři. Alternativně lze díky robustní konstrukci přepravit dvě elektrokola s celkovou hmotností až 60 kg.
- V základní výbavě pro 2 kola – kapacitu lze navýšit na 4.
- Nabízí také možnost pro převoz dvou elektrokol (bez jízdních kol).
- Velmi snadné nasazování a upnutí kol.
- Nosič disponuje uzamykatelným systémem pro vyšší bezpečnost.
- Jednoduchá a rychlá instalace bez vrtání do karoserie.
- Velmi dobře viditelná zadní světla a registrační značka.
- Dveře s namontovaným nosičem se snadno otevírají.
- Nosič kol Thule WanderWay má sklopitelný rám pro zajištění ve vertikální pozici.
Další specifikace:
- Maximální zatížení na kolejnici (2 kola): 30 kg
- Maximální zatížení na kolejnici (3 kola): 20 kg
- Maximální zatížení na kolejnici (4 kola): 15 kg
- Rozsah dodávky: 1 nosič jízdních kol
| Typ vozidla: | VW T6 |
| Barva: | Černý |
| Počet jízdních kol: | 2 |
| Nosnost: | 60 kg |
| Nosnost na kolejnici: | 15 kg |
| Počet elektrokol: | 2 |
| Maximální počet jízdních kol: | 4 |
| Šířka: | 111 cm |
| Šířka v zavřeném stavu: | 142 cm |
| Hloubka: | 111 cm |
| Délka v zavřeném stavu: | 47 cm |
| Výška: | 91 cm |
| Výška v zavřeném stavu: | 91 cm |
| Hmotnost: | 13,9 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nosiče kol a stojany na motocykly a boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 0197074567642 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
