Vodovodní trubka LILIE 40mm s O kroužky, délka 50 cm
Kód: 65112Detailní popis produktu
Vodovodní trubka LILIE GrauGELB, délka 50 cm, je součástí moderního spojovacího systému, který umožňuje rychlé, těsné a flexibilní spojení trubek, kulových kohoutů a hrdlových prvků o průměru 40 mm. Díky technologii dvojitého O-kroužku na obou stranách trubky je spoj nejen pevný a vodotěsný, ale zároveň i rozebíratelný bez poškození.
Zásuvné komponenty pro potrubí pro odvodnění odpadních vod. Kompatibilní s elektrickými kulovými kohouty. Těsnění je zajištěno pomocí O-kroužků na trubkách. Lepení není nutné. Průměr trubky 40 mm. Materiál trubky a spojky: PVC/EPDM.
Zásuvné trubky s O-kroužky na obou koncích. Délka 50 cm.
| délka: | 50 cm |
| typ: | R50 |
| barva: | šedá |
| materiál: | plast |
| průměr: | 4 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | E-shop |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4250009414636 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
