Vestavný nerezový dřez
Kód: 99345Související produkty
Detailní popis produktu
Kompaktní, ideální do úzkých kuchyňských koutů, např. City Van.
Další specifikace:
- Odtokový otvor 1 1/2" typ B (není součástí dodávky) kód produktu:64301
- Rozsah dodávky: 1 dřez
| Typ : | Vestavěný dřez |
| Hloubka: | 325 mm |
| Šířka: | 176 mm |
| Výška: | 155 mm |
| Hmotnost: | 0,8 kg |
| Barva: | kov |
| Materiál: | nerez |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | E-shop |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 4020684115445 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
