Detektor plynu KO/ Propan 12V/24V - mobilní
Kód: 80200Detailní popis produktu
G.A.S.-plug "vše v jednom" je kompaktní detektor plynu, který varuje cestující ve vozidle před unikajícím propanem a butanem a spolehlivě detekuje i nejmenší množství narkotických plynů před dosažením nebezpečné koncentrace.
Tento detektor plynu se uvádí do provozu pouhým zapojením do zapalovače cigaret a díky softwarově řízené teplotní kompenzaci a neustálému automatickému autotestování funguje spolehlivě i v extrémních podmínkách.
G.A.S.-zástrčka "vše v jednom" je vhodná i pro velká vozidla, pokud nejsou spací prostory odděleny dveřmi.
Napájení: 12/24 V, spotřeba proudu: cca 70 mA.
Prahová hodnota alarmu: od 50 ppm omračujícího plynu.
- Teplotní rozsah: -20 °C až +80 °C
- Obsah balení: Plynová zátka, návod k obsluze, nálepka s alarmem
| Šířka: | 24 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hloubka: | 116 mm |
| Hmotnost: | 50 g |
| Napětí ve V: | 12 V |
| Spotřeba proudu A: | 0,07 A |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlásiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4260083550069 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
